poniedziałek, 23 lipca 2012

Czerwona rewolucja...

   godz. 12.37

    Pomysł Stalina na opanowanie Europy był nader szatański... - ideologie komunistyczne zasiewać przy pomocy tych, którym najbardziej zależy na propagowaniu  haseł, które pozwolą zaistnieć im w społeczeństwie.  "Równość", "wolność" i "solidarność" - to słowa  rozbudzające nadzieję wśród społeczności żydowskiej.

"Żydowska kultura mogłaby swobodnie rozkwitnąć, by wraz z dorobkiem innych narodów złożyć się na mozaikę ojczyzn, funkcjonujących w ramach sowieckiego superpaństwa. Skończyć się miała epoka pogromów, prześladowań i płonących synagog."
Autor książki  '" Czerwona Księga. Stalin i Żydzi " Arno Lustiger, opisuje tragedię rosyjskich Żydów czasów rządów Stalina. Jego tezy dalekie są od poglądów głoszonych przez współczesnych, rosyjskich historyków...

"...Zagłada narodu żydowskiego w ZSRR, nie była przypadkowym nieszczęściem, jednym z wielu w totalitarnej rzeczywistości, lecz stanowiła efekt przemyślanej i konsekwentnej praktyki radzieckiego dyktatora. Praktyki wynikłej nie z prymitywnego, jak u Hitlera, antysemityzmu, lecz z bezdusznej i okrutnej polityki Stalina, dążącego do podporządkowania sobie każdego skrawka rzeczywistości..."

     Stosunek Stalina do Żydów był odmienny niż Hitlera. Stalin posługiwał się Żydami do osiągnięcia własnego celu, a gdy rośli w siłę i stawali się  niebezpieczni - walczył z nimi.

    Władimir Putin swoją wizje podboju świata opiera na tych samych założeniach co Stalin. Naród żydowski - skądinąd mądry i zaradny, stał się narzędziem w jego rękach .  Utworzony system połączeń biznesowo- polityczno-medialnych sprawił, że Putin wykorzystuje do swojej gry wszystkie cechy charakteryzujące Żydów - umiejętności biznesowe, bezkompromisowość i ich historię. Tam gdzie jest to wskazane rozpętuje medialną nagonkę na Żydów, by w innym zakątku świata straszyć społeczeństwa... żydowskimi zakusami na ich mienie. Wszystko po to, aby odsunąć podejrzenie od siebie, a przede wszystkim, żeby... doprowadzić do konfliktów i ... osłabić narody. Jego determinacja w tym względzie jest tak daleka, że dociera poprzez swoich ludzi do znanych, światowych polityków, na których wywierana jest presja takiego, a nie innego postępowania. Przykładem może być zeszłoroczna wizyta prezydenta Obamy w Polsce. Z całego zdarzenia, które pozostało w głowie Polaków jest ... deklaracja prezydenta, że przyjedzie do Polski na otwarcie Muzeum Historii Żydów....

Zapytajmy prezydenta o jedno: do kogo przyjechał - do Polaków, czy do niewielkiej części społeczeństwa polskiego jakim są Żydzi? Jakie chciał pozostawić po sobie wrażenie?

Mamy w Polsce wiele miejsc, które warto odwiedzić. Mamy wspaniałą historię, która świadczy o bohaterstwie naszego narodu... Kto podpowiedział prezydentowi Ameryki, by tak bardzo skupić się na sprawie żydowskiej , która jest dla Polaków sprawą delikatną? Kto napisał przemówienie Barackowi Obamie w, którym użył określenia "polskie obozy śmierci"?

... Stalin wiecznie żywy...., oby tylko nie powtórzyła się tragiczna historia z narodem żydowskim w tle.

REKOMENDACJAwww.promocjazdrowia.szczecin.pl


Źródło:
http://www.fzp.net.pl/warto-poczytac/arno-lustiger-czerwona-ksiega-stalin-i-zydzi
http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/cms/aktualnosci/1430/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz