piątek, 13 lipca 2012

Rozmnażanie przez pączkowanie, czyli o Partii Palikota i walce z kościołem.

     Skąd bierze się tyle zamieszania wokół kościoła i apostazji?
Z kryzysu , proszę Państwa, z kryzysu, a nie z poglądów polityków. Kto chce odwrócić uwagę od prawdziwych problemów gospodarczych i finansowych robi - mówiąc kolokwialnie - totalną zadymę. Od "brudnej roboty" w rządzie PO jest ... Palikot. Tak, tak, nie pomyliłam się. Chociaż stworzył własną partię, to tak naprawdę jest prawą ręką Donalda Tuska. Zapytacie o dowody... Proszę bardzo.

    Kampania do parlamentu. Telewizja publiczna i te ... prywatne, skupiają swoją uwagę na politykach partii rządzącej i na ... Palikocie. Innych partii oprócz PiS niewiele było widać... Palikot był wszędzie - w telewizji, w radiu, w internecie ... i tylko brakowało, żeby po otwarciu drzwiczek nie wyskakiwał w domach z lodówek. Która partia rządząca, mająca wpływ na media , pozwoliłaby na taką reklamę przeciwnikowi politycznemu?

    Poza tym Platforma Obywatelska - jak diabeł święconej wody - bała się SLD pod przewodnictwem Grzegorza Napieralskiego. Co więc trzeba było zrobić? Stworzyć partię, która będzie miała poglądy skrajnie lewicowe i odciągnie wyborców od Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

    I tu na ratunek przyszedł Janusz Palikot. Skoro potrafił wymachiwać przed telewizyjnymi kamerami wibratorem, to co to jest dla niego zmienić poglądy i stwierdzić, że z gorliwego katolika stał się wojującym ateistą. Najważniejszy był skutek, a jak wiemy  SLD  w wyborach parlamentarnych poniosło sporą porażkę.

    A jak wyglądają obecne głosowania w sejmie?  Mimo, że Polską rządzi duet PO- PSL,  partia Palikota  w sytuacjach podbramkowych zawsze głosuje ramie w ramię z PO.

    Tak więc mamy na scenie politycznej partię utworzoną przez pączkowanie, która kontynuuje rozpoczęty proces bałamucenia polskiego społeczeństwo. Im głośniej i bardziej szokująco - tym lepiej. Najważniejsze to uderzyć w te dziedziny, które wywołują w nas największe emocje - kościół, aborcja, in vitro, homoseksualizm i legalizacja narkotyków. To są tematy, które ma rozdmuchiwać partia Palikota, a gdy ogłupiałe społeczeństwo będzie emocjonować się publicznymi deklaracjami o apostazji, rząd zrobi swoje...

    Kolejne dni to kolejne dyskusje na tematy poboczne , odciągające społeczeństwo od faktycznych problemów z jakimi boryka się nasze państwo. Politycy robią co mogą, żeby jakoś  przetrwać czas do igrzysk olimpijskich w Londynie, licząc na to, że kolejne emocje sportowe odciągną uwagę obywateli od prywatyzacji, bezrobocia i ... nieudolności rządu.
 Kiedy my  będziemy ściskać kciuki dopingując naszych sportowców - Palikot podpisze cyrograf z  diabłem, ... rząd w tajemnicy sprzeda kilka firm,  a Polska po raz kolejny zapłacze nad swoim losem... zgotowanym jej przez polityków ...

 REKOMENDACJAwww.promocjazdrowia.szczecin.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz