wtorek, 2 kwietnia 2013

MEDYCYNA BLIŻEJ NAS.


Polska   Strefa euro    Kraje poza strefą    Rosja    Świat   Ekonomia   Zdrowie   Uśmiechnij się
                                                               Wiadomości  
_____________________________________________________________

 Oszustwo związane z kawą.


Gdyby przyszło mi stworzyć listę największych oszustw przełomu XX i XXI wieku, to - ...medialne informacje na temat kawy zajęłyby jedno z czołowych miejsc.
Od wielu lat obserwuję sposób promowania kawy i stwierdzam, że jej producenci  wykonali prawdziwy meisterstuck. Wmówili konsumentom , że kupując kawę stali się posiadaczami produktu zaliczanego do zdrowej diety...
____________________________________________________________________________________


Energooszczędne żarówki szkodzą zdrowiu.


Do gabinetów lekarskich zaczynają zgłaszać się  pacjenci, zaniepokojeni objawami , które wystąpiły po zbiciu rtęciowej żarówki. Takim przykładem może być Marks Lauss z Bawarii, który w 2010 roku był narażony na kontakt z oparami rtęci ulatniającej się z rozbitej żarówki.
___________________________________________________________________________________

 O Homoseksualizmie zupełnie inaczej.

Zapraszam do zapoznania się z treścią wywiadu, jakiego udzielił dr G. Aardweg, który od przeszło 30 lat zajmuje się pacjentami o skłonnościach homoseksualnych. Wywiad przeprowadził Artur Bazak - m.in. redaktor TVP Kultura.

___________________________________________________________________________________

 O homoseksualizmie mówią ludzie nauki.

Tekst zawiera wypowiedzi naukowców, którzy odważyli się na zaprzeczenie powszechnym sądom o przyczynach ujawniania się skłonności homoseksualnych  i w jasny sposób podają źródła choroby jaką jest skłonność do homoseksualizmu.


___________________________________________________________________________________

 Transseksualizm chorobą psychiki.

Największym problemem z jakim styka się osoba odczuwająca zaburzenie tożsamości,  jest psychika.  Ktoś kto nie identyfikuje się ze swoim ciałem - przeżywa prawdziwą traumę, ciągnącą się od najmłodszych lat. Poczucie inności, uwięzienie w niechcianym ciele, a także niegodzenie się na wizerunek  dostrzegany w lustrzanym odbiciu - prowadzi do nerwic, stanów depresyjnych, okaleczeń ...

___________________________________________________________________________________

Misja mediów - marihuana.

Jaka jest misja mediów - wszyscy widzimy. Ma służyć politykom i pokazywać tylko to, co oni uznają za stosowne.
Dzięki zakrojonej na szeroką skalę propagandzie otrzymujemy wiadomości, które - niczym podstępny szpieg , wkradają się w nasze umysły ... siejąc ogólne zamieszanie i  spustoszenie.___________________________________________________________________________________

 Zapłodnienie metodą in vitro.

Podobnie jak przy homoseksualizmie, tak i przy temacie sztucznego zapłodnienia narosło wiele mitów wygodnych przede wszystkim dla elity rzadzącej. Głos nauki w zasadzie się nie liczy, gdyż tuby medialne bedące pod wpływem  zwolenników zapłodnienia in vitro - do których zalicza się również pan Donald Tusk i jego rząd, skutecznie zagłuszają racjonalne argumenty.

___________________________________________________________________________________

 Nasze zdrowie w rękach hochsztaplerów


 “Nasi przedstawiciele ochrony zdrowia publicznego świadomie pozwolili przemysłowi farmaceutycznemu zatruć całą populację amerykańskich dzieci i ich działania stanowią jeden z największych skandali w historii amerykańskiej medycyny”
<Robert Kennedy Jr.>___________________________________________________________________

 Święte krowy.

Często dochodzą nas głosy z mediów, że praca lekarza jest trudna i odpowiedzialna. Moja styczność ze służbą zdrowia pokazuje zupełnie coś innego. Może zamiast kosztownych, sześcioletnich studiów medycznych, wprowadzimy kursy dla przyszłych lekarzy. Będzie taniej, a efekt pozostanie taki sam…

___________________________________________________________________ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz