piątek, 20 lipca 2012

Komentarz do " afery taśmowej

godz. 9.13

    Komunizm w czystej postaci...
Stwarzanie pozorów, wyszukiwanie sensacji i medialna zawierucha, a wszystko po to, żeby przekonać widza, że wódz / Donald Tusk i jego świta/ panuje nad sytuacją.
Okazuje się, że największe afery w Polsce wykrywane są przez ...  gazety, a szczególnie te, nad którymi pieczę mają politycy. CBA i inne służby odpowiadające za przejrzystość działań elit politycznych - są nieudolne i mało spostrzegawcze.

    Mam nadzieję, że nikt nie dał się nabrać na spektakl odgrywany przez polityków. Mamy już doświadczenie w demaskowaniu pułapek zastawianych na polskie społeczeństwo  i łatwo rozpoznajemy co jest prawdą, a co mistyfikacją stworzona na potrzeby polityczne.

    Tak jak Prawo i Sprawiedliwość chciało pozbyć się z koalicji Samoobrony, tak Platforma Obywatelska chce odsunąć od władzy Polskie Stronnictwo Ludowe. PSL -owcy za dużo wtrącają się do rządzenia i blokują  pomysły PO, działające na szkodę obywateli... Jedynym sposobem na pozbycie się niewygodnego koalicjanta jest... ośmieszenie go i uwikłanie w sensacyjną aferę. Tak PiS pozbył się Leppera, tak Tusk pozbędzie się Pawlaka...
Kto w zamian?

Oczywiście, że Miller, stary działacz PZPR, ulubieniec Moskwy, uwikłany w wiele afer, z których zawsze wychodził obronną ręką. Powrócił na scenę polityczną jako młody - stary działacz SLD i ... będzie kontynuował dzieło rozkładu polskiej gospodarki, tak jak to zaplanował ... Władimir Putin.

Nie dajmy się nabrać na działania polityków!!!

Pamiętajmy - największym wrogiem polskiego społeczeństwa są obecne elity rządzące!!!


"...Nie sądzę wszak byśmy mieli do czynienia z aferą, która będzie miała cokolwiek wspólnego z zadymą, do której rozpętywania owe nagrania dają znowu okazję politykom opozycji i mediom. Jeszcze niczego nie odkryto, a już poseł Palikot, dołujący w sondażach, grzmi o największej aferze w III RP i domaga się usunięcia rządu. Słychać też, że odkryto wreszcie tajemny UKŁAD widziany przez Jarosława Kaczyńskiego, który znów miał rację, choć się z niego śmiano. PiS oczywiście domaga się powołania komisji śledczej. Jest to wszystko tak dęte, z tak widocznym ukrywaniem prawdziwych intencji za troską o czystość życia publicznego, tak ewidentnie dyktowane chęcią przywalenia rządowi, czy podlizania się publice, że w mózgu zgrzyta."
< Waldemar Kuczyński - ekonomista i publicysta.>

REKOMENDACJAwww.promocjazdrowia.szczecin.pl


Źródło:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Waldemar-Kuczynski-o-aferze-tasmowej-poki-co-to-polityczna-zadyma-a-nie-afera,wid,14775401,wiadomosc.html?ticaid=1ed68

__________________________________________________________________________________                                             

                                               OŚWIADCZENIE


Oświadczam, że treści zawarte w niniejszym blogu, zawierają subiektywne

spostrzeżenia autorki , a inicjatywa Mądra Polska - Marioli Grabowskiej, nie

jest wzorowana na inicjatywach i  programach osób trzecich. Ewentualna

zbieżność nazw jest  przypadkowa.

__________________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz